ChatGPT 4 za darmo w Bingu - robot AI

Jak używać Chat GPT 4 za darmo? – 3 sposoby

OpenAI niedawno udostępniło swoją najnowszą wersję modelu GPT-4, która jest o wiele potężniejsza niż wszystko, co do tej pory wydało OpenAI. Jest to największy system modelu językowego, który OpenAI opracowało, a także posiada zdolności w zakresie wizji.
GPT-4 jest multimodalny, co oznacza, że może interpretować nie tylko tekst, ale także obrazy. Oprócz tego, model świetnie wypada w testach logicznych i obsługuje około 26 różnych języków.
Niestety, ChatGPT 4 nie jest dostępny dla użytkowników darmowych. Aby wypróbować GPT-4, musisz zapisać się na subskrypcję ChatGPT Plus.
Niemniej jednak, w tym poradniku przedstawiam proste sposoby na korzystanie z Chat GPT 4 za darmo. Możesz uzyskać dostęp do zaawansowanego modelu językowego GPT-4 bez konieczności płacenia. Więc zaczynajmy!

Korzystanie z ChatGPT 4 za darmo na Bing Chat

Możesz za darmo korzystać z GPT-4 na Microsoft Bing bez żadnych ograniczeń. Zaraz po wydaniu modelu GPT-4, Microsoft ogłosił, że jego sztuczna inteligencja Bing już działa na modelu GPT-4 (kryptonim: Prometheus). Bing AI ma nawet kilka dodatkowych funkcji, których domyślnie nie ma ChatGPT 4.

Aby bezpłatnie korzystać z ChatGPT 4 na Bing, wykonaj poniższe kroki:

chat gpt 4 za darmo w przeglądarce EDGE i Bing
 1. Przejdź do bing.com/new i kliknij “Rozpocznij czat”.
 2. Przełącz się na tryb “Kreatywny” i zadawaj pytania. Ten tryb korzysta z modelu GPT-4.
 3. Możesz również zainstalować aplikację Bing (Android / iOS – Darmowe) na swoim smartfonie i włączyć przełącznik “GPT-4”. Teraz możesz zacząć rozmawiać z GPT-4 bez żadnych ograniczeń. Możesz również przesyłać obrazy do Bing, aby korzystać z możliwości multimodalnych GPT-

Możesz to także zrobić w przeglądarce Edge a okno czatu może Ci towarzyszyć cały czas pomagając np. w strzeszczeniu aktualnie odwiedzanej strony.

Jak korzystać z ChatGPT 4 na Perplexity AI

Perplexity to wyszukiwarka oparta na sztucznej inteligencji, która łączy swoją bazę danych z Internetem, aby zapewnić płynne doświadczenie. Jednak to, co ją wyróżnia, to nowa funkcja Co-Pilot, która wykorzystuje GPT-4 do dostarczania ulepszonych wyników wyszukiwania i lepszych informacji. Oto jak skorzystać z ChatGPT 4 do wyszukiwania za pomocą Perplexity AI:

 1. Przejdź na oficjalną stronę Perplexity AI, aby rozpocząć proces.
 2. Kliknij przycisk “Zarejestruj się”, aby szybko założyć konto. Przejdź przez procedurę rejestracji, wprowadzając swoje dane.
 3. Teraz znajdujesz się na stronie głównej, ale skupiamy się na pasku wyszukiwania. Włącz opcję “Copilot”, aby włączyć model “GPT-4”. Użytkownicy darmowi mogą zadawać 5 pytań co cztery godziny.
 4. Teraz wpisz zapytanie lub kliknij jedną z opcji wyświetlanych automatycznie i naciśnij Enter. W moim przypadku zapytałem o zaplanowanie wycieczki do Włoch. Jak widać, Copilot zrozumiał moje pytanie i nawet zapytał o moje preferencje.
 5. I tak oto mamy naszą wycieczkę. Podobnie jak najlepsze wtyczki ChatGPT, Perplexity AI użył GPT-4 do przeszukania Internetu i wykorzystał sztuczną inteligencję do stworzenia planu dla mnie. Darmowi użytkownicy mogą zadawać pięć pytań co 4 godziny, więc korzystaj z nich mądrze.

Jak korzystać z ChatGPT 4 na Merlin

Merlin jest to również niesamowity sposób na bezpłatne korzystanie z GPT-4. Jeśli jesteś nowy, powinieneś wiedzieć, że Merlin to rozszerzenie zasilane sztuczną inteligencją, które może działać jako inteligentny przewodnik. Możesz przywoływać Merlina za pomocą skrótów klawiszowych lub klikając jego ikonę, aby uzyskać pomoc w różnych tematach, w tym wyszukiwaniu, artykułach i nie tylko. Postępuj zgodnie z poniższymi krokami, aby go skonfigurować:

chatGPT 4 za darmo w rozszerzeniu merlin do chrome
 1. Najpierw odwiedź oficjalną stronę rozszerzenia Merlin dla przeglądarki Chrome i kliknij “Dodaj do Chrome”. Teraz przejdź przez krótki samouczek, który pokaże Ci podstawowe kroki.
 2. Teraz musimy przypiąć rozszerzenie, aby łatwo do niego uzyskać dostęp. Kliknij menu rozszerzenia, a następnie ikonę przypięcia obok Merlina.
 3. Teraz po prostu przejdź na dowolną stronę internetową lub nawet do Google i kliknij na rozszerzenie Merlina. Otworzy się czat.
 4. Na koniec kliknij menu rozwijane i wybierz GPT-4, aby Merlin go używał. Należy pamiętać, że otrzymujesz 102 darmowych zapytań, a GPT-4 używa 30 zapytań naraz. Możesz również włączyć dostęp do sieci obok, jeśli chcesz.
 5. I tak oto korzystasz z GPT-4 za pomocą Merlina. Rozszerzenie teraz wykorzystuje LLM i wykonuje dowolne zadania, których sobie życzysz. Na pewno jest to prosty sposób na korzystanie z ChatGPT 4 za darmo.

Co ciekawe, za pomocą tego rozszerzenia możesz nie tylko korzystać z chat gpt 4 za darmo, ale także z innych platform sztucznej inteligencji.
Dostępne są między innymi Llama od twórców Facebooka czy Claude.

Chat GPT 4 za darmo – najczęstsze pytania

Czy Chat GPT-4 jest już dostępny?

Tak, ChatGPT-4 jest dostępny dla tych, którzy zapisali się na subskrypcję ChatGPT Plus.

Czy mogę korzystać z Chat GPT-4 za darmo?

Choć nie ma bezpośredniego sposobu na bezpłatne korzystanie z Chat GPT-4 bez subskrypcji ChatGPT Plus, można z niego korzystać za pośrednictwem czatbotów zintegrowanych z GPT-4, takich jak Microsoft Bing, Perplexity AI i inne.

Czego może dokonać Chat GPT-4?

Chat GPT-4 to model przetwarzania języka oparty na sztucznej inteligencji, który analizuje teksty i obrazy, aby udzielać odpowiedzi na pytania poruszane przez użytkowników zaawansowanego czatbota. Możliwości Chat GPT-4 są nieograniczone.

Ile kosztuje subskrypcja ChatGPT Plus?

Subskrypcja ChatGPT Plus kosztuje 20 dolarów miesięcznie dla każdego regionu na całym świecie.

Podsumowanie

Dzięki prostym trikom i narzędziom dostępnym online możesz korzystać z Chat GPT 4 bez żadnych opłat. Microsoft Bing, Perplexity AI i Merlin to tylko niektóre z platform, które umożliwiają bezpłatne korzystanie z tego potężnego modelu językowego. Wypróbuj te metody i ciesz się możliwościami Chat GPT 4 już dziś!

ChatGPT 4 za darmo w Bingu - robot AI

Sprawdź także – Chat GPT vs Bard – który czat ma większe możliwości?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *