|

Jak dodać podstronę WordPress w 3 krokach

0
(0)

W dzisiejszych czasach, posiadanie własnej strony internetowej stało się niezwykle istotne.
Jeśli chcesz rozwinąć swój biznes, dzielenie się treściami lub po prostu podzielić się swoimi pasjami, posiadanie platformy online jest nieodzowne. Jedną z najpopularniejszych i najbardziej elastycznych platform do tworzenia stron internetowych jest WordPress.
W tym artykule dowiesz się, jak w prosty sposób dodać podstronę na swojej stronie WordPress w zaledwie trzech krokach.

Krok 1 – Zaloguj się jako administrator

Pierwszym krokiem jest zalogowanie się do panelu administracyjnego swojej strony WordPress. Aby to zrobić, otwórz przeglądarkę internetową i wpisz adres URL swojej strony, dodając “/wp-admin” na końcu (np. www.twojastrona.pl/wp-admin).
Wprowadź swoje dane logowania, czyli nazwę użytkownika i hasło, a następnie kliknij przycisk “Zaloguj się”.

Krok 2 – Jak dodać podstronę wordpress

jak dodać podstronę wordpress- zrzut ekran u z panelu administratora wordpress

Po pomyślnym zalogowaniu się do panelu administracyjnego WordPress, znajdź sekcję o nazwie Strony po lewej stronie ekranu.
Po najechaniu kursorem na tę sekcję, rozwinie się menu, w którym będziesz miał możliwość wyboru opcji Dodaj nową. Kliknij na nią.

W nowym ekranie pojawi się formularz, w którym będziesz mógł wprowadzić wszystkie informacje dotyczące swojej podstrony. Na początek wpisz tytuł podstrony w odpowiednie pole. Następnie, w pole tekstowe pod tytułem, możesz wprowadzić treść podstrony, korzystając z edytora tekstowego WordPress. Możesz dodawać tekst, obrazy, linki i wiele innych elementów, aby dostosować wygląd i funkcjonalność swojej podstrony.

Krok 3 – Zapis i opublikuj nową podstronę

Po wprowadzeniu treści podstrony, gdy jesteś zadowolony z rezultatu, możesz przejść do zapisania i opublikowania swojej pracy. Aby to zrobić, znajdź przycisk oznaczony jako “Zapisz” lub “Zapisz wersję roboczą” na panelu po prawej stronie ekranu. Klikając ten przycisk, zapiszesz wszystkie zmiany i utworzysz wersję roboczą swojej podstrony.

jak dodac nowa strone w wordpress - ustaw tytul a nastepnei zapisz

Jeśli jesteś gotowy opublikować swoją podstronę, skorzystaj z opcji “Opublikuj”, która znajduje się obok przycisku “Zapisz”. Kliknij przycisk “Opublikuj”,

Co dalej?

Już wiesz jak dodać podstronę WordPress, jeśli zastanawiasz się co robić dalej, to odwiedź kategorię na moim blogu jak tworzyć strony internetowe.

Jak oceniasz ten artykuł?

Kliknij gwiazdkę aby ocenić

Średnia ocena 0 / 5. Głosowało: 0

Bądź pierwszy/a, który oceni ten artykuł!

Dziękuję za zgłoszenie!

Co mogę poprawić? Czego Ci brakowało?

Dziękuję za ocenę, będę wdzięczny za wskazówki - co mogę zrobić lepiej?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *